Wizyt:
Dzisiaj: 16Wszystkich: 41072

O firmie

 
Firma WSM PARTS rozpoczęła działalność we wczesnych latach 90. Pomysł powstania zrodził się podczas pracy w firmie importującej części do skuterów śnieżnych. Zlokalizowanie na Long Island było oczywiste, obecny duży rynek skuterów wodnych. Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań w 1992 r. powstała nowa firma: Water Sports Mfg. Co. Inc. To był dopiero początek ...

W 1994 roku otwarto pierwszy oddział w Phoenix w Arizonie.

Przez lata firma rozszerzała własną linię tłoków 2-suwowych ATV oraz przebudowywała silniki PWC i wały korbowe. Od 1992 do 2017 roku utworzono 4 lokalizacje; rozciągające się od Arizony aż do Puerto Rico. W 2009 roku firma wydrukowała pierwszy katalog Moto Cross.

Obecnie z 40-letnim doświadczeniem w branży części silnikowych, eksportuje do ponad 20 różnych krajów. Dostarcza jedne z najlepszych silników i części napędowych na rynki Powersports i przemysł morski na całym świecie.

Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości części na rynku i oferowanie ich w rozsądnych cenach. Zapewnienie szybkiej dostawy i 90-dniowej gwarancji na wszystkie produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić żądania naszych klientów z pełną satysfakcją.